ÚVOD PORADENSTVÍ O MNĚ CENÍK KONTAKT GDPR

O mně

Během mého studia, praxe a především školy života jsem dospěla k přesvědčení, že pokud se chce člověk "uzdravit" ze svých potíží, ať už zdravotních, psychických, osobních nebo pracovních, tedy stát se z ne-mocného mocným, musí začít sám u sebe.

Každý z nás se narodí s celou řadou talentů a silných stránek, často je však nerozvíjíme a během růstu a vývoje na ně pozapomeneme.

Mohu inspirovat k sebepoznání, pomoci slovem, příčina problému bývá často skryta v našem podvědomí, je třeba vše osvětlit a uvést do souvislostí. Jsme tělo, mysl a duše a každá část potřebuje naši péči.

Začít měnit svůj život k lepšímu není nikdy pozdě. Zpočátku se to zdá nelehké, ale v zásadě jde o jednoduché principy.

Každý z nás je schopen zrušit závislosti, lpění a svobodně se rozhodovat, jen je potřeba použít sílu vůle, řídit se vnitřními pocity a v neposlední řadě mít štěstí či příležitost potkat někoho, kdo třeba jen naznačí směr.

Tím, jak člověk postupně získává více informací, rozšiřuje své vědomí a skládá se jeho poznání jako mozaika, zjišťuje, jak vše do sebe zapadá. Vymaní se z různých bludů a vedlejších cestiček a začne chápat, jak je důležité držet se na rovné střední cestě, která míří na vrchol pravdy.

Prohlubující se sebereflexe mě tak posouvá dál. 


Odborné vzdělání

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu UK, obor všeobecné lékařství. Pracovala jsem ve Fakultní nemocnici v Plzni.


Doplňující vzdělání - výcviky, kurzy, certifikace – výběr

Kontakt

MUDr. Lucie Joklová
Telefon: +420 606 936 248
IČO: 03451551
e-mail: [email protected]